Teamleider transport

  • MBO4
  • Vast
  • 3500 - 4000 EUR
  • Zuid-Holland

Wat ga je doen als teamleider transport?

Als teamleider transport zorg jij ervoor dat de goederen op een correcte wijze worden geleverd aan de vestigingen. Jij behoudt een overzichtelijke planning van de workload op zowel de korte als lange termijn. Het doel is om leveringen aan interne en externe klanten en vestigingen op de afgesproken tijdstippen waar te maken. De voortgang en ontwikkeling van het transport team rapporteer je regelmatig aan de Supervisor.

Wat breng jij mee?

  • Aantoonbare ervaring met leidinggeven aan een team vrachtwagenchauffeurs;
  • Ervaring in het plannen van transportroute’s;
  • Kennis van Code 95 en ADR wet- en regelgeving is een pre;
  • Affiniteit met en kennis van de ijzerwarenbranche, bouwmaterialen en gereedschappen;
  • Je bent in staat nauwkeurig en zelfstandig te werken;
  • Sterke communicatieve vaardigheden.

Arbeidsvoorwaarden

  • Werken bij de grootste ijzerwarengroothandel van Nederland;
  • Een prima pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een pensioenregeling, extra verlofuren bij niet-ziekdagen, resultaat afhankelijke uitkering en personeelsaankoopregeling;
  • Een arbeidsovereenkomst met uitzicht op een vast contract;
  • Mogelijkheden tot doorgroei en training op maat;
  • Teamgevoel, bedrijfsuitjes, persoonlijke aandacht.

Bedrijfsprofiel

Relatie is dé ijzerwarengroothandel en dienstverlener voor bouwprofessionals en technische diensten. Zij zijn gespecialiseerd in hang- en sluitwerk, gereedschap, ijzerwaren en bevestigingsmiddelen, werkkleding en PBM’s.  Met meer dan 65 vestigingen zijn zij marktleider van Nederland en worden deze vestigingen vanuit het centraal DC in Waddinxveen bevoorraad.

Proces aplikacji

Krok 1: Zaaplikuj

Czy wśród wolnych stanowisk znajduje się Twoja idealna praca? Świetnie! Czas zaaplikować! Szukasz, ale idealnej oferty pracy nie ma na liście (w tej chwili)? Wyślij nam swoje CV z listem motywacyjnym, link do Twojego profilu na Linkedin też jest w porządku! Zawsze otrzymasz od nas odpowiedź zwrotną.

Skontaktuj się z pobliskim oddziałem

Krok 2: Zapoznanie

Za kulisami będziemy szukać dla Ciebie odpowiedniej pracy. Często dzwonimy, aby omówić pewne kwestie w krótkim czasie. Aby jednak naprawdę mieć dobre wyobrażenie o Tobie i Twojej lepszej pracy, chcielibyśmy zaprosić Cię na rozmowę kwalifikacyjną w jednej z naszych lokalizacji. Poświęcamy czas na omówienie wszystkiego, abyśmy mogli jak najlepiej Ci pomóc.

Sprawdź kogo możesz spotkać na rozmowie rekrutacyjnej

Krok 3: Przedstawiamy Cię

Uzbrojeni w Twoje CV, udajemy się do (często) różnych klientów, aby Cię przedstawić. Lub tylko do jednego, jeśli Twoje życzenia są tak szczegółowe. Ciężko pracujemy, aby jak najlepiej przedstawić Twoje mocne strony w rozmowach o Twojej przyszłej lepszej pracy.

Krok 4: Chcesz odbyć rozmowę z nowym pracodawcą?

Ten krok nie zawsze jest konieczny, jednak wielu naszych klientów docenia go, gdy także ma możliwość rozmowy z Tobą. Nie ma w tym nic stresującego i nie musisz się denerwować. Chętnie pomożemy Ci w przygotowaniach, tak aby była to dla Ciebie ekscytująca przygoda. Razem dotrzemy do celu!

Krok 5: Twoja nowa praca

Nadeszła ta chwila! Zaraz rozpoczniesz nową pracę: Twoją Lepszą Pracę! Nie oznacza to, że współpraca znami się zakończy. Będziemy nadal utrzymywać ścisły kontakt i regularnie omawiać Twoją przyszłość. Czy jesteś w odpowiednim miejscu? Interesuje Cię dalszy rozwój poprzez szkolenia? Nic nie stoi na przeszkodzie!
Przeczytaj inspirujące historie naszych pracowników tutaj